Jarosław Różański

Urodziłem się w 1976 roku w Nowym Targu. Mam 47 lat, jestem żonaty (żona Beata – nauczyciel w szkole podstawowej), ojcem dwóch synów (Damiana – studenta Wydziału Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Oskara – ucznia Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu). Wspólnie z rodziną mieszkamy w Łopusznej.

Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie, ukończyłem Wydział Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Przez wiele lat byłem zawodnikiem hokeja na lodzie. W nowotarskim Podhalu w barwach którego, rozegrałem ponad 1000 meczów w ekstraklasie, zdobyłem V tytułów Mistrza Polski, dwukrotnie Puchar Polski. Przez wiele sezonów obdarzany byłem zaufaniem i wybierany przez kolegów z drużyny kapitanem zespołu. Podczas trwającej kariery sportowej, jako reprezentant Polski, brałem udział w 11-tu turniejach rangi Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie, rozgrywając 128 oficjalnych spotkań w biało-czerwonych barwach. Po zakończeniu kariery zawodniczej byłem drugim trenerem (przy boku P. Barskiego i A. Gusova) oraz dyrektorem sportowym „Szarotek”. Pracowałem również w firmie „Wojas”, a obecnie jestem instruktorem nauki jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Hołek”. Dwukrotnie zostałem uhonorowany przez NSZZ „Solidarność” Region Małopolska wyróżnieniem „Solidarni w sporcie”. Od 2010 roku należę do bractwa Rycerzy Kolumba działającym przy Sanktuarium w Ludźmierzu. Przez ostatnie dwie kadencje jestem członkiem Rady Sołeckiej w Łopusznej. Jestem otwarty na ludzi i ich problemy, konsekwentny w działaniu. Zarówno w życiu prywatnym jak i publicznym kieruję się zasadami moralnymi.

Proszę o oddanie na mnie głosu w wyborach do Rady Powiatu Nowotarskiego.

Nr. 3

na liście KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
w okręgu 3: Gminy Nowy Targ i Szaflary

Decyzję o kandydowaniu w wyborach samorządowych na radnego Powiatu Nowotarskiego podjąłem, ponieważ uważam, że swoim zaangażowaniem i osobowością jestem w stanie ukierunkować działania Rady Powiatu, dążąc do rozwoju Powiatu Nowotarskiego w zakresie:

  • Modernizacji infrastruktury terenów wiejskich w szczególności dróg powiatowych i gminnych.
  • Pomocy klubom sportowym w rozwijaniu ich działalności sportowej i wychowawczej na rzecz dzieci i młodzieży.
  • Podniesienie jakości świadczeń w Szpitalu Powiatowym.
  • Wspierania działalności o charakterze prorodzinnym, a także na rzecz osób niepełnosprawnych.
  • Promocji Powiatu, jego walorów turystycznych i gospodarczych.

Jestem otwarty na dialog z mieszkańcami Powiatu i gotowy do współpracy z innymi członkami Rady na rzecz wspólnego dobra.

Proszę o zaufanie. 

Razem możemy wpłynąć na naszą przyszłość.

Dziękuję za każdy oddany na mnie głos.