Ilona Babiak

Mam 31 lat i jestem mamą trójki dzieci. Od 10 lat jestem w związku małżeńskim. Z zawodu jestem Ratownikiem Medycznym. Pracowałam na Oddziale Ratunkowym w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowym Targu. Ukończyłam studia podyplomowe “Otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego”.

Brałam udział w dwuletnim studium kwalifikacyjnym z zakresu tańca ludowego w Krakowie, dzięki któremu zostałam instruktorem i choreografem Zespołu Regionalnego Honaj z Dursztyna.
Od 2010 roku pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi z Dursztyna. Szerzę kulturę spiską w kraju i za granicami państwa organizując wyjazdy na festiwale w towarzystwie różnych zespołów z okolicy. Uwielbiam pracę z ludźmi, to oni motywują mnie do działania.
Stawiam sobie cele, które małymi krokami spełniam.
Założyłam Stowarzyszenie Przyjaciół Spisza “Twarda Skała” gdzie we współpracy z muzykami, KGW i osób zaangażowanych w życie społeczne Dursztyna będziemy realizować projekty w celu utrzymania tradycji dla kolejnych pokoleń.

Proszę o oddanie na mnie głosu w wyborach do Rady Powiatu Nowotarskiego.

Nr. 2

na liście KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
w okręgu 3: Gminy Nowy Targ i Szaflary