Anna Kalata

Mam 36 lat, jestem rodowitą nowotarżanką. Uwielbiam podróże i aktywny wypoczynek: górskie wędrówki, długie spacery oraz jazdę na rowerze. 

Z wykształcenia jestem ekonomistą, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, posiadam certyfikat księgowy. Od kilkunastu lat jestem pracownikiem Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu na stanowisku starszy specjalista ds. wynagrodzeń.

Z uwagi na miejsce pracy i zawód który wykonuję od 15 lat szczególnie ważnym obszarem któremu chciałabym poświęcić swój czas i zaangażowanie jest promocja i ochrona zdrowia.
Tworzenie i ulepszanie polityki prozdrowotnej ma kluczowe znaczenie we wszystkich obszarach życia społecznego i gospodarczego. Zdrowe społeczeństwo to szansa na tworzenie bardziej dynamicznego, zrównoważonego i sprawiedliwego powiatu w którym każdy z mieszkańców będzie cieszył się wysoką jakością życia.

Pragnę wspierać lokalnych przedsiębiorców, produkty i usługi gdyż to właśnie przedsiębiorczość jest głównym czynnikiem rozwoju i kształtowania atrakcyjności powiatu.

Działając społecznie poprzez uczciwą i sumienną pracę chciałabym rozwijać nasz powiat i dbać o jego mieszkańców.

Zachęcam do oddania na mnie swojego głosu.

Proszę o oddanie na mnie głosu w wyborach do Rady Powiatu Nowotarskiego.

Nr 7

na liście KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
w okręgu 1: Miasto Nowy Targ