Aneta Dusik

Nazywam się Aneta Dusik, mam 48 lat, jestem rodowitą mieszkanką Krościenka nad Dunajcem. Kandyduję do Rady Powiatu Nowotarskiego, ponieważ jestem przekonana, że nasz region potrzebuje pozytywnych zmian oraz nowej energii. Od wielu lat zajmuję się promocją oraz marketingiem internetowym, dzięki czemu wiem, jak tworzyć atrakcyjny oraz wiarygodny wizerunek naszego turystycznego regionu. Znam również zasady współpracy z różnymi podmiotami i organizacjami, ponieważ wcześniej koordynowałam projekty kulturalne, a także edukacyjne. Przez lata zdobywałam doświadczenie jako dziennikarz, utrzymując bliski kontakt z mieszkańcami i poznając ich potrzeby oraz oczekiwania. Ponadto prowadzę wraz z mężem działalność gospodarczą, więc rozumiem problemy i wyzwania przedsiębiorców. 

Jako kandydatka do Rady Powiatu Nowotarskiego, chciałabym zwrócić uwagę na kluczową rolę, jaką odgrywają media społecznościowe w promocji naszego regionu. Jestem przekonana, że lepsza promocja w social mediach to nie tylko wyzwanie, ale także przyszłość naszego regionu. Mam szerokie doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi. Obecnie jako specjalista ds. promocji i SEO marketingu, a wcześniej jako podinspektor ds. promocji i kultury w urzędzie, wiem jak skuteczna jest komunikacja i reklama. 

Wierzę, że lepsza promocja powiatu nowotarskiego może przyczynić się do zwiększenia świadomości o naszym regionie, jego atrakcjach turystycznych i wydarzeniach, a także możliwościach biznesowych. Poprzez aktywną obecność w mediach społecznościowych, możemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców, zarówno mieszkańców, jak i potencjalnych turystów oraz inwestorów. 

Pragnę zwrócić uwagę na znaczenie kultury i regionalizmu, z których nasz region powinien być dumny i z dumą prezentować turystom. Współpraca połączona ze wspólną wizytówką reklamową regionu to nie tylko sposób na zwiększenie jego rozpoznawalności i atrakcyjności, ale także na pokazanie jego bogactwa i różnorodności. 

Nasz region nowotarski jest nie tylko pięknym miejscem do życia i odpoczynku, ale także źródłem dumy i inspiracji, dzięki wybitnym sportowcom, którzy reprezentują nas na arenie krajowej i międzynarodowej. Chcę wspierać i nagradzać naszych kajakarzy, piłkarzy i narciarzy, którzy pokazują, że z pasją, pracą i talentem można osiągnąć sukces i zasłużyć na uznanie i szacunek.

Razem możemy stworzyć silny i atrakcyjny powiat nowotarski. 

Proszę o oddanie na mnie głosu w wyborach do Rady Powiatu Nowotarskiego.

Nr. 4

na liście KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
w okręgu 2: Czorsztyn, Krościenko nad Dunajcem, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna, Szczawnica